Krok 2 – rozmowa z firmą przeprowadzkową

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Zanim zadzwonisz do wybranych firm przeprowadzkowych warto sporządzić listę rzeczy o które musisz zapytać, żeby nic Ci nie umknęło. Podstawowe zagadnienia:

  1. Cena przeprowadzki – dowiedz się według jakich stawek rozlicza się przeprowadzki (godzinowych, kilometrowych, wagowych). Czy są jakieś oferty specjalne? Czy za przewóz nietypowych, dużych przedmiotów takich jak pianino są dodatkowe opłaty – jeśli takie rzeczy przewozisz.
  2. Ubezpieczenie przeprowadzki – czy ma w swojej ofercie ubezpieczenie? Czy to ubezpieczenie jest wliczone w cenę usługi? Czy są jakieś specjalne warunki, które muszą być spełnione, aby uzyskać rekompensatę, gdy Twoje rzeczy zostaną uszkodzone? (na przykład gdy w umowie jest zastrzeżenie że rzeczy muszą być przewożone w specjalnych pojemnikach)
  3. Procedury obsługi – jaki sprzęt jest używany przy przenoszeniu ciężkich rzeczy? Jak ładowane i zabezpieczane podczas transportu są kruche, delikatne rzeczy?
  4. Kwalifikacje firmy przeprowadzkowej – Ile lat doświadczenia ma dana ? Czy jest godna zaufania i czy nie ma przeszłości kryminalnej?
  5. Główne zasady i procedury – Jaką masz gwarancje, że stawi się na czas w dniu przeprowadzki i dostarczy Twoje rzeczy na czas do nowego domu? Co jeśli nie będzie Ciebie w domu, gdy przyjadą? Czy rozpatruje reklamacje i jak są obsługiwane?

To podstawowa lista pytań. Zanim zadzwonisz, uzupełnij ją o wszelkie dodatkowe pytania jakie przychodzą Ci do głowy w związku z Twoją przeprowadzką. Nie bój się zadawać pytania nawet jeśli zajmie to 20, 30 minut. Jeśli będą nieuprzejmi, będą zbyt zajęci lub niezainteresowani Tobą, nie zatrudniaj ich. Wyobraź sobie jak będą działać jak naprawdę będziesz na nich liczył.

Porady przeprowadzkowe:


Warning: file_put_contents(_cache/ad5ce59a7303fb80c725c58ee5129d42): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33