Krok 3 – referencje firm przeprowadzkowych

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Zadzwoniłeś do kilku i wybrałeś dwie z nich ze względu na oferowane przez nich ceny i korzystne dla Ciebie warunki umowy. W Krajowym Rejestrze Sądowym lub w ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Urząd Gminy możesz sprawdzić czy dane są zarejestrowane, jeśli ich nie ma nie zatrudniaj ich. Możesz również sprawdzić w Krajowym Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych czy dane są wypłacalne.

Poproś wybrane przez Ciebie o PIĘĆ profesjonalnych referencji. Sprawdź wszystkie referencje. Zadzwoń i zapytaj o ich doświadczenia z daną firmą przeprowadzkową i zwróć szczególną uwagę na punktualność, współpracę, opiekę nad przewożonymi rzeczami i czy ceny z umowy zostały dotrzymane.

Poproś o referencje sprzed przynajmniej 3 lat (od klienta, który korzystał z usług firmy przeprowadzkowej trzy lata temu). Dlaczego? Bo wiele firm po prostu zmienia nazwę i otwiera się na nowo jeśli na przykład zostali pozwani lub wpisanie do Krajowego Rejestru Dłużników Niewypłacalnych. Jeśli okaże się, że firma przeprowadzkowa istnieje na rynku ponad 3 lata będziesz miał większą pewność, że to solidna firma.

Porady przeprowadzkowe:

Czerwiec 5, 2009 • Zobacz także: , • Porady z kategorii: Przeprowadzki Prywatne

Warning: file_put_contents(_cache/4bf1da5814aa9fd4d5c4e3513ed4da96): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33