Krok 4 – umowa z firmą przeprowadzkową

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Podpisując umowę z firmą przeprowadzkową zgadzasz się na wszystkie zapisy w niej zawarte. Tak więc nie podpisuj niczego bez dokładnego zapoznania się z treścią. Zabierz umowę do domu i w spokoju przeczytaj ją dokładnie.

Zwróć szczególną uwagę na tekst drobnym maczkiem. Nie bój się pytać jeśli coś będzie dla Ciebie niejasne. Jeśli będziesz miał wątpliwości choćby do jednego z paragrafów umowy, nie podpisuj jej.

W większości krajów usługi przeprowadzkowe nie są uregulowane przepisami prawa. Klienci sami muszą dbać o swoje prawa i ochronę.

Zatrudniając firmę przeprowadzkową, chronią Cię przepisy kodeksu cywilnego. Jeśli pojawią się jakieś problemy zawsze możesz wnieść sprawę do sądu cywilnego, który rozwiąże sprawę. Nie jest to jednak miłe i proste doświadczenie.

Zdarzają się sytuacje na przykład meble, których nie dostarczyła są dowodem rzeczowym i będziesz się musiał bez nich obejść do czasu rozwiązania sprawy. Często procesy cywilne są dość długie, stresujące i kosztowne. Dlatego tak ważne jest by wybrać właściwą firmę przeprowadzkową.

Pewnie kręcisz teraz głową z niedowierzania jak to możliwe. I chociaż wydaje się to niewiarygodne, że tak słabo chroni Cię polskie prawo, jest to niestety smutna prawda.

Porady przeprowadzkowe:


Warning: file_put_contents(_cache/f936dae9850e38bf1763ce720e0cc571): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33