Krok 6 – spóźnione lub zgubione rzeczy

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Upewnij się, że Twoja umowa z firmą przeprowadzkową zawiera punkt, który zapewnia Ci ochronę w przypadku opóźnień lub niekompletnych dostaw. Dowiedz się jaka jest rekompensata za utracone lub zniszczone rzeczy z winy firmy przeprowadzkowej.

Daty odbioru i dostarczenia Twoich rzeczy powinny być jasno określone w umowie z firma przeprowadzkową. Warto również sporządzić protokół przeprowadzki. Dzięki temu przy odbiorze rzeczy sprawdzisz czy wszystkie paczki dotarły na miejsce. Sprawdza się to zwłaszcza przy dużej ilości paczek.

Czasem orientujemy się, że czegoś nie ma dopiero po fakcie podczas rozpakowywania. Firmy przeprowadzkowe chętnie korzystają z takich protokołów zdawczo-odbiorczych bowiem jest to korzystne dla obu stron.

Porady przeprowadzkowe:


Warning: file_put_contents(_cache/7b97ec863cd6378e246a037d7382479e): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33