Pakowanie komputera

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Przewóz komputerów

Pomyśl w co zapakujesz swój komputer. Czy masz odpowiedni karton?

Najbezpieczniej przewieźć komputer w pudle, w którym został zakupiony. Jeśli go nie masz, to możesz popytać w sklepach ze sprzętem komputerowym czy nie mają jakichś zbędnych pudeł po komputerach. Firmy przeprowadzkowe bardzo często dysponują specjalnymi kartonami, jeśli korzystasz z usług firmy przeprowadzkowej zapytaj o nie.

Takie kartony są specjalnie zaprojektowane do przewozu takiego sprzętu i przez to najbezpieczniejsze. Jeśli jednak pakujesz komputer w zwykły karton, postaraj się, aby wielkością jak najbardziej pasował do wielkości komputera i dobrze zabezpiecz go przed poruszaniem oraz ewentualnymi uszkodzeniami podczas , stare gazety i folia bąbelkowa świetnie się do tego nadają.

Jeśli korzystasz z usług Twoim sprzętem zajmą się specjaliści. Jeśli jednak pakujesz się sam to sprawdź czy stacje dysków nie zawierają żadnych płyt i dysków przenośnych. Wyłącz system. A następnie odłącz komputer z prądu!!!

Kolejnym krokim będzie odłączenie wszystkich kabli od komputera. Jeśli każdy z nich odpowidnio zwiniesz i zabezpiczysz gumką, unikniesz rozplątywania kabli przy rozpakowywaniu. Jeśli nie znasz się na komputerach patrz uważnie co jest do czego podłączone, byś mógł dobrze później wszystko podłączyć. Możesz również zrobić sobie stosowne notatki, a nawet popodpisywać kable.

Staraj się by komputer i jego części były przewożone w dobrej pozycji, możesz na kartonie zaznaczyć co jest w środku i jak karton powinien być ustawiony, to cenna informacja dla . Dzięki temu kable i inne części komputera nie będą się przemieszczały i przez to nie poplątają się.

Niezależnie od tego czy używasz oryginalnego pudła czy nie, upewnij się, że każdy element jest solidnie i bezpiecznie zapakowany.

Pozostałym sprzętom biurowm tj. drukarkom, monitorom, scanerom poświęć równie dużo czasu i uwagi. Może nie są tak cenne jak Twój komputer ale ich zniszczenie może okazać się równie kosztowne. Jeśli to możliwe korzystaj z oryginalnych pudeł. Usuń z drukarki tonery.

Monitor bardzo łatwo można zarysować dlatego zabezpiecz go dobrze folią bąbelkową.

Porównywarka cen przeprowadzek

Zaoszczędź pieniądze. Znajdź i porównaj firmy przeprowadzkowe które przetransportują twój komputer i dobytek. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od 6 różnych firm przeprowadzkowych.

Porady przeprowadzkowe:


Warning: file_put_contents(_cache/09d1e3d69b38d49f08d1cf6a87408da7): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33