Powierzchnia magazynowa czy kompleksowa usługa

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Istnieją dwie podstawowe opcje magazynowanie towarów : gdy wykupujesz pełną usługę lub jedynie powierzchnię magazynową.

Większość oferuje w swoich usługach możliwość magazynowania lub współpracuje z takim magazynami. W takich przypadkach Twój dobytek jest przewożony do magazynu i przechowywany przez określony przez Ciebie czas, a gdy jesteś gotowy zabrać go, przewożą go pod wskazany przez Ciebie adres.

Jeśli korzystasz z usług firmy przeprowadzkowej może okazać się, że możesz odebrać rzeczy jedynie za pośrednictwem tej firmy, a dostęp do rzeczy w czasie magazynowania może wiązać się z dodatkową opłatą. Dlatego warto dobrze zapoznać się z umową z firmą przeprowadzkową.

W drugim przypadku wynajmujesz jedynie powierzchnię magazynową, a rzeczy musisz przywieźć, ułożyć a potem zabrać sam. Możesz oczywiście wynająć do tego firmę przeprowadzkową, ale to wiążę się z dodatkowymi kosztami. Warto wcześniej sprawdzić cennik usług firm do przeprowadzek.

Zarówno w pierwszej jak i w drugiej opcji Twoje rzeczy mogą być przechowywane w dużych magazynach z rzeczami innych ludzi lub w specjalnych kontenerach, do których możesz mieć dostęp jedynie Ty.

Porady przeprowadzkowe: