Przeprowadzka luster i szklanych rzeczy

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Przeprowadzka luster i innych szklanych rzeczy

Jeśli podczas będziesz przenosił lustra lub duże powierzchnie szklane (np. szklany blat od stołu) warto okleić je grubą taśmą samoprzylepną. Najlepiej nakleić na lustro na całej długości literę X która będzie przecinać się na środku.

Dodatkowo możesz okleić lustro bądź szkło wzdłuż ram. Coraz częściej spotykamy się również z przyklejeniem do szklanej powierzchni folii bąbelkowej.

Oprócz oklejania należy bardzo delikatnie transportować szklane rzeczy podczas .

Gdy zapakowałeś lustro bądź szkło do kartonu oznacz to i dodatkowo poinformuj firmę do przeprowadzek o zawartości. Firmy przeprowadzkowe często mają dodatkowe zabezpieczania dla takich delikatnych rzeczy.

Oklejanie lustra stanowi głównie zabezpiecznie szkła, gdy już się rozbije. Ostre, szklane kawałki stanowią zagrożenie dla ludzi, można się bowiem dotkliwie skaleczyć, ale również mogą uszkodzić inne rzeczy, które stoją w pobliżu.

Porównywarka cen przeprowadzek

Zaoszczędź pieniądze. Znajdź i porównaj firmy przeprowadzkowe które przetransportują twój komputer i dobytek. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od 6 różnych firm przeprowadzkowych.

Porady przeprowadzkowe:


Warning: file_put_contents(_cache/539873e8f6f961eafa7785e07391ec59): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33