Przeprowadzka zimą

Ile kosztuje przeprowadzka Porównaj ceny przeprowadzek. Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Przeprowadzka w okresie zimowym

Czynnikiem, który istotnie wpływa na przebieg przeprowadzki jest pora roku. Nie każdy może pozwolić sobie na przeprowadzkę w okresie letnim. Czasem okoliczności zmuszają nas do przeprowadzki zimą, w mniej sprzyjających warunkach. Aby usprawnić proces przeprowadzki zimą warto zwrócić uwagę na poniższe wskazówki.

Przygotowania do przeprowadzki zimą

Podczas przeprowadzki zimą najistotniejsze jest odpowiednie przygotowanie mebli i paczek. Należy pamiętać by podczas przeprowadzki zimą nie stawiać nic na ziemi, gdyż kartony bardzo szybko przemiękają, a wraz z nimi rzeczy znajdujące się w środku.

Wilgoć może uszkodzić zarówno dokumenty, książki, ubrania, sprzęty elektryczne ale także meble. Dlatego podczas przeprowadzki zimą należy pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu kartonów folią.

Przeprowadzka zimą – odpowiedni strój

Gdy przeprowadzamy się samodzielnie warto pamiętać o odpowiednim stroju. Na przeprowadzkę zimą należy się odpowiednio ubrać, najlepiej na cebulkę jednak przede wszystkim powinno nam być wygodnie.

Dźwigając kartony szybko można się zgrzać, dlatego warto założyć bieliznę termiczną wykorzystywaną przez narciarzy. Dzięki niej zmniejszamy ryzyko że nas „zawieje”. Pamiętajmy też o czapce i rękawiczkach.

Jeśli panują duże mrozy bardzo istotny podczas przeprowadzki zima jest posiłek i gorąca herbata. Warto odpowiednio wcześniej przygotować sobie i mieć zawsze pod ręką kanapki i termos z ciepłym napojem. Można również zamówić catering.

Przeprowadzka w okresie zimowym – bezpieczeństwo

Przygotowując się do przeprowadzki zimą warto sprawdzić czy na trasie, po której będziemy nosić kartony, nie jest ślisko. Można dla bezpieczeństwa posypać chodnik solą, a klatkę schodową wyłożyć folią. W ten sposób dodatkowo zabezpieczymy klatkę schodową i podłogę w mieszkaniu przed zabrudzeniami.

Przygotowując się do przeprowadzki zimą warto sprawdzić czy samochód którym będziemy przewozić rzeczy jest sprawny i przygotowany do transportu zimą.

Porównywarka cen przeprowadzek

Zaoszczędź pieniądze. Znajdź i porównaj firmy przeprowadzkowe które przeprowadzą twój urząd lub instytucje. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku firm przeprowadzkowych.

Porady przeprowadzkowe:


Warning: file_put_contents(_cache/27636105e3e5df82a08d91d7f2da30d0): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33