Przeprowadzki Biur

Przeprowadzki Biur Porównaj ceny przeprowadzek biur w Twojej okolicy. Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek biur

Przeprowadzka biura

Przeprowadzki domów nie są miłym doświadczeniem, lecz przeprowadzka własnej firmy jest o wiele bardziej skomplikowana.

Oto kilka przydatnych rad przeprowadzkowych które pomogą Ci przeprowadzić Twoje biuro jak najtaniej w najbardziej efektywny sposób.

Przygotowania do przeprowadzki

Kiedy przeprowadzasz swoją firmę zaplanuj wszystko skrupulatnie. Czym mniej czasu spędzisz z firmą przeprowadzkową tym mniejsze koszta Ciebie czekają.

Zapoznaj sie z nową siedzibą, zmierz wszystkie dostępne pokoje. Tym sposobem łatwiej wypełnisz meblami pomieszczenia w nowym biurze.

Przed przeprowadzką do nowego biura sporządź plan zagospodarowania nowego biura co w znacznym stopniu ułatwi przeprowadzkę pracownikom firmy przeprowadzkowej.

Koordynacja przeprowadzki biura

Wyznacz jednego z pracowników aby koordynował przeprowadzkę od początku do końca. Osoba ta powinna być odpowiedzialna za wszelką komunikację i logistykę podczas procesu przeprowadzki.

Komunikacja jest kluczowym elementem podczas przeprowadzki firm. Poinformuj wszystkich o zbliżającej się przeprowadzce, a w szczególności:

Dla ułatwienia sprawy i zwiększenia efektywności. Powinieneś sporządzić plan przeprowadzki dla swoich pracowników. Taki plan powinien zawierać wszelkie potrzebne informacje o przeprowadzce biura.

Planowanie przeprowadzki firmy

Kolejną bardzo istotną rzeczą przy przeprowadzce biur jest naklejenie nalepek na każdy mebel i część wyposażenia biura.

Przeprowadzkę firmy powinieneś zaplanować dokładnie by wiedzieć gdzie biurka, szafki z książkami i sprzęt biurowy powinien się znaleźć w nowym biurze.

Dla ułatwienia przeprowadzki w budynkach wielopiętrowych możesz oznaczyć jednym kolorem zarówno pudełka, meble jak i pokój w którym mają się znajdować. Wystarczą do tego kolorowe flamastry do opisywania i kolorowa kartka do przyklejenia na drzwiach. Tego typu system znacznie ułatwi i przyspieszy przeprowadzkę Twojego biura.

Przewóz mebli biurowych

Oto kilka wskazówek jak przygotować biuro do przeprowadzki:

Przeprowadzka sprzętu biurowego

Najlepiej gdy sprzętem biurowym zajmują się specjaliści. Czasem producenci nie obejmują gwarancją usterek powstałych podczas demontażu i montażu mebli przez niewykwalifikowane osoby. Dlatego sprawdź dokładnie warunki gwarancji.

Gdy jednak podejmiesz się sam przeprowadzki sprzętu biurowego pamiętaj aby postępować zgodnie z instrukcją. I zachowaj maksimum ostrożności.

Podczas przewóz kopiarki biurowej pamiętaj aby opróżnić tonery i pojemniki z tuszem.

Przy transporcie automatów z wodą pamiętaj aby butle były puste.

Porządki przed przeprowadzką

Przeprowadzka to czas sprzyjający porządkom. Pakując swoje rzeczy możesz pozbyć się tych które nie są już Ci potrzebne.

Jeśli chcesz się pozbyć jakiegoś sprzętu skontaktuj się z firmą zajmującą się utylizacją rzeczy. Niektóre firmy przeprowadzkowe mają taką usługę w ofercie.

Dokładnie przejrzyj rzeczy zanim się ich pozbędziesz, aby przez przypadek nie wyrzucić ważnego dokumentu czy czegoś wartościowego.

Jeśli chcesz się pozbyć rzeczy które nie są Ci potrzebne, ale są sprawne rozważ darowiznę. W ten sposób zamiast bezmyślnie wyrzucać wartościowe rzeczy możesz pomóc innym a na koniec roku odpisać sobie to od podatku.

Porównywarka cen przeprowadzek

Zaoszczędź pieniądze. Znajdź i porównaj firmy przeprowadzkowe które przeprowadzają biura. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku różnych firm przeprowadzkowych.


Warning: file_put_contents(_cache/219d0b9551ae618fe54e539d1774d330): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33