Przeprowadzki i przewóz zwierząt

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Firmy do przeprowadzki nie mogą przewozić żywych stworzeń, tak więc będziesz musiał sam przejąć odpowiedzialność za przeniesienia zwierzęcia w nowe miejsce.

Przeprowadzka jest równie stresującym doświadczeniem dla zwierząt jak i dla ludzi. Podczas przeprowadzki zwierzęcia w nowe miejsce musisz wziąć pod uwagę jak zareaguje na nowe miejsce i ułatwić mu to jak tylko się da, zapewniając mu bezpieczeństwo podczas całego procesu przeprowadzki. Jeśli wolisz, aby ktoś inny przeprowadził za Ciebie zwierzę w nowe miejsce to istnieją firmy, które oferują profesjonalne przeprowadzki zwierząt. Oczywiście wiąże się to z pewnymi kosztami.

Jeśli w dniu przeprowadzki nie będzie miał się kto zająć Twoim zwierzęciem możesz oddać pupila do hotelu dla zwierząt. Będziesz mieć pewność, że zwierzę jest bezpieczne. Jednak zwierzęta nie przepadają za tym rozwiązaniem.

Jeśli przeprowadzasz się na krótkim dystansie najlepszym rozwiązaniem jest zabranie zwierzęcia ze sobą samochodem, którym podróżujesz. W ten sposób przez całą podróż będziesz mógł mieć go pod swoją opieką, a zwierzę na pewno lepiej zniesie stres podróży w Twoim towarzystwie. Jeśli Twoje zwierzę nie jest przyzwyczajone do długich podróży samochodem, przed przeprowadzką możesz zabrać go na kilka krótkich przejażdżek, aby mógł się z tym oswoić. Nie musisz tego robić ze wszystkimi zwierzętami, złota rybka raczej dobrze znosi podróże, to próbne jazdy dotyczą raczej psów i kotów.

Porady przeprowadzkowe:


Warning: file_put_contents(_cache/c32915ce55f900a57a18edc3612303a7): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33