Przeprowadzki samodzielne

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Przeprowadzka samodzielna

Przeprowadzki samodzielne najczęściej wykorzystują osoby które chcą zaoszczędzić trochę pieniędzy.

Większość prac jakie będziesz musiał wykonać przeprowadzając się samemu, związane jest z pakowaniem, zabezpieczaniem mebli, następnie ich przewozem i rozpakowaniem.

Jednak przy opłacalności tego przedsięwzięcia wiele zależy od tego ile rzeczy masz do przewiezienia, jakie są ich gabaryty i jak daleko zamierzasz je przewieźć.

Pamiętaj, że jeśli możesz sobie na to pozwolić, możesz zawsze rozłożyć przeprowadzkę w czasie.

Wady przeprowadzki samodzielnej

Minusem przeprowadzki samodzielnej niestety jest to, że sam ponosisz całe ryzyko. Dlatego w trakcie transportu pamiętaj o właściwym zabezpieczeniu rzeczy i bezpieczeństwie na drodze.

Kiedy i jak wynająć ciężarówkę

Czasami do przewozu mebli czy rzeczy osobistych, lepiej jest wynająć firmę przewozową, dzięki czemu będziesz miał z głowy najtrudniejszy fragment operacji.

Aby wynająć ciężarówkę z kierowcą skorzystaj z lokalnych firm ogłaszających się w prasie lub wypełnij formularz na naszej stronie, a wyślemy ci kilka ofert zaprzyjaźnionych firm przeprowadzkowych.

Alternatywa przeprowadzki samodzielnej

Alternatywą do przeprowadzki samodzielnej jest skorzystanie z usługi full-service.

W takim przypadku firma przeprowadzająca dostarcza opakowania zabezpieczające meble, pakuje i rozładowuje rzeczy bezpośrednio w miejscu przeznaczenia. Cena takiej usługi zależy zazwyczaj od odległości i czasu jaki jest poświęcony na przeprowadzkę.

Kompleksowe przeprowadzki świadczą nieliczne firmy, jednakże warto z nich skorzystać jeśli zależy nam na czasie.

Porady przeprowadzkowe:


Warning: file_put_contents(_cache/9e164fa63726fd27af5fa2f22f7d15ef): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33