Przeprowadzki Międzynarodowe

Porównaj ceny przeprowadzek zagranicznych.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Poznaj ceny przeprowadzek

Przeprowadzka międzynarodowa

Migracja ludzi to proces, który obserwujemy od kilkuset, a nawet kilku tysięcy lat. Oczywiście przeprowadzka w dzisiejszych czasach znacznie różni się od przeprowadzek naszych przodków, jednak sam proces jak i przyczyny pozostały bez zmian.

Każdego dnia spotykamy się z przeprowadzkami domów, sklepów, biur czy całych firm. Ludzie zazwyczaj przeprowadzali się lokalnie lub z małych miast do dużych. Jednak odkąd Polska weszła do Unii Europejskiej i granice przestały być problemem, coraz więcej Polaków zaczęło przeprowadzać się zagranicę. Dziś przeprowadzki międzynarodowe są równie popularne jak i przeprowadzki krajowe.

Obecnie większość ludzi korzysta z usług firm przeprowadzkowych przez co proces przeprowadzki jest znacznie łatwiejszy i przyjemniejszy. Dziś nie jest już problemem wynajęcie transportu, czy ludzi którzy pomogą nam przenieść rzeczy, a nawet spakują nas i rozpakują w nowym miejscu. W dodatku na polskim rynku wciąż powstają nowe firmy przeprowadzkowe więc ich oferty są coraz bardziej konkurencyjne.

Przeprowadzki zagraniczne

Przeprowadzki Anglia Przeprowadzki Niemcy
Przeprowadzki Francja Przeprowadzki Włochy
Przeprowadzki Belgia Przeprowadzki Holandia
Przeprowadzki Hiszpania Przeprowadzki Portugalia
Przeprowadzki Szwajcaria Przeprowadzki Austria
Przeprowadzki Irlandia Przeprowadzki Finlandia
Przeprowadzki Szwecja Przeprowadzki Norwegia
Przeprowadzki Czechy Przeprowadzki Węgry

Ceny przeprowadzki międzynarodowej

Cennik firm przeprowadzkowych przy przeprowadzkach międzynarodowych jest uzależniony przede wszystkim od odległości. Średnia cena za 1 km wynosi 1,20 PLN. Jednak musisz również uwzględnić wszelkie opłaty drogowe na przykład opłaty za przejazd autostradą.

Do tego dolicz dodatkowe opłaty za tragarzy, nietypowy termin, czy wnoszenie rzeczy jeśli będziesz korzystał z takich usług. Ponad to część firm przeprowadzkowych oferuje w swoich usługach załatwienie wszelkich formalność związanych z przewiezieniem dobytku, na przykład opłaty za przygotowanie odpowiedniej dokumentacji dotyczącej przewodzu określonych dóbr, podatki, opłaty lotniskowe bądź morskie, odprawy celne.

Takie usługi również są dodatkowo płatne, ale oszczędzają Ci czas i dużo stresów. Najlepiej zapoznać się z oferatmi kilku firm przeprowadzkowych. Możesz skorzystać z naszej porównywarki cen przeprowadzek.

Jeśli przeprowadzasz się do innego kraju warto zwrócić uwagę na przykład na klimat. Polska leży w umiarkowanym klimacie i na terenie całego kraju pogoda w ciągu roku jest podobna. Jeśli jednak przeprowadzasz się do słonecznej Hiszpani czy też zimnej Rosji warto przejrzeć zawartość swojej szafy i sprawdzić czy oby na pewno wszystkie ubrania będą nam potrzebne, a może czegoś nam brakuje?

Ponad to niektóre kraje mają odmienne od polskiego napięcie elektryczne w gniazdkach. Dlatego zanim zabierzesz ze sobą jakiś sprzęt upewnij się, że będziesz mógł go użyć w danym kraju

Poznaj ceny przeprowadzek międzynarodowych

Poznaj i porównaj ceny przeprowadzki międzynarodowej. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku firm przeprowadzkowych.

Warning: file_put_contents(_cache/b115fb1d1f08a3aaaab793c7bf2f7187): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33