Przeprowadzki Austria

Przeprowadzki Międzynarodowe Porównaj ceny przeprowadzek do Austrii.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Poznaj ceny przeprowadzek

Poznaj ceny przeprowadzek z / do Austrii

Znajdź i porównaj firmy zajmujące się przeprowadzkami z / do Austrii. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku firm przeprowadzkowych.

Przeprowadzka Austria – Polska

Przeprowadzki Wiedeń Przeprowadzki Graz
Przeprowadzki Linz Przeprowadzki Salzburg
Przeprowadzki Innsbruck Przeprowadzki Klagenfurt
Przeprowadzki Wels Przeprowadzki Villach

Przeprowadzki Austria

Austria jest jednym z najbliższych nam krajów Europy Zachodniej. Wiele firm przeprowadzkach wyspecjalizowało się w przeprowadzkach do Austrii.

Odległość z Polski do Austrii wynosi około 700 km (Warszawa – Wiedeń 723 km) tak więc cena za przeprowadzkę do Austrii nie będzie wygórowana. Jeśli przeprowadzasz się z całym dobytkiem warto skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej.

Jeśli jednak przeprowadzasz się samodzielnie  do Austrii musisz pamiętać, że autostrady w Austrii i na Słowacji są płatne. Dlatego też należy zakupić odpowiednie winietki. Warto pamiętać że trudno je dostać w porze nocnej (22-6).

W Austrii respektowane są prawa jazdy z całego świata. Obowiązkowo należy posiadać ubezpieczenie OC i dowód rejestracyjny.

Jeśli zabierasz ze sobą niewiele rzeczy warto skorzystać z ofert tanich linii lotniczych, które oferują codzienne połączenia lotnicze na trasie Warszawa – Wiedeń oraz loty na trasie Kraków – Wiedeń. Taki przelot z Warszawy do Wiednia trwa nieco ponad godzinę.

Również połączenia kolejowe są dość atrakcyjne. W ofercie znajdziemy dogodne nocne i dzienne połączenia z Krakowa oraz Warszawy do Wiednia. Warto zaznaczyć, że ceny tych połączeń są bardzo korzystne.

Porady przeprowadzkowe

Warning: file_put_contents(_cache/e44492a134c2ed807dad66805f85dbf9): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33