Przeprowadzki Belgia

Przeprowadzki Międzynarodowe Porównaj ceny przeprowadzek do Belgii.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Poznaj ceny przeprowadzek

Poznaj ceny przeprowadzek z / do Belgii

Znajdź i porównaj firmy zajmujące się przeprowadzkami z / do Belgii. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku firm przeprowadzkowych.

Przeprowadzka Belgia – Polska

Przeprowadzki Antwerpia Przeprowadzki Gandawa
Przeprowadzki Charleroi Przeprowadzki Liège
Przeprowadzki Bruksela Przeprowadzki Brugia
Przeprowadzki Schaarbeek Przeprowadzki Namur
Przeprowadzki Anderlecht Przeprowadzki Leuven
Przeprowadzki Mons Przeprowadzki Sint-Jans-Molenbeek
Przeprowadzki Elsene Przeprowadzki Mechelen

Przeprowadzki do Belgii

Belgię jako kraj położony w Zachodniej Europie (południowych Niderlandach) dzieli od Polski około 1 400 kilometrów (Warszawa – Bruksela).

Belgia jest członkiem Unii Europejskiej jak również kraje, które musimy przemierzyć by dojechać lub przeprowadzkić do Belgii. To bardzo ułatwia proces przeprowadzki, gdyż samochód przeprowadzkowy nie stoi na punktach granicznych, a przepisy Unii Europejskiej dotyczące wwożenia i wywożenia rzeczy obowiązują zarówno w Polsce jak i w Belgii.

Belgia jest ważnym krajem tranzytowym ze względu na jej położenie. Transport drogowy po Belgii jest prawdziwą przyjemnością. W Belgii jest 1682 km autostrad. Są one w całości bezpłatne i oświetlone na całej długości. Większe miasta mają obwodnice autostradowe co dodatkowo ułatwia poruszanie się po terenie tych miast.

Podczas przeprowadzki do Belgii można skorzystać z transportu wodnego. Jest on tutaj bardzo dobrze rozwinięty.

W Belgii znajdują się 42 lotniska, tak więc podczas przeprowadzki do Belgii można skorzystać z transportu lotniczego, jeśli nie mamy zbyt dużo rzeczy do przewiezienia.

Jeśli chodzi o transport kolejowy, to Belgia zajmuje pierwsze miejsce w Europie pod względem zagęszczenia linii kolejowych. Jakość usług jest wysoka, pociągi na głównych trasach kursują średnio co 2 godziny z wysoką punktualnością.Jednak ten rodzaj trasportu polecamy głównie do poruszania się po terenie Belgii. Polsce daleko jeszcze do takich standardów.

Porady przeprowadzkowe

Warning: file_put_contents(_cache/60e4f79278d2c5609a243e5fd43d0087): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33