Przeprowadzki Irlandia

Przeprowadzki Międzynarodowe Porównaj ceny przeprowadzek do Irlandii.Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Poznaj ceny przeprowadzek

Poznaj ceny przeprowadzek z / do Irlandii

Znajdź i porównaj firmy zajmujące się przeprowadzkami z / do Irlandii. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku firm przeprowadzkowych.

Przeprowadzka Irlandia – Polska

Przeprowadzki Dublin Przeprowadzki Cork
Przeprowadzki Galway Przeprowadzki Limerick
Przeprowadzki Waterford Przeprowadzki Slige
Przeprowadzki Dundalk Przeprowadzki Drogheda

Przeprowadzki Irlandia

Od kiedy Irlandia otworzyła swój rynek pracy dla obywateli innych państw ilość przeprowadzek do Irlandii znacznie wzrosła. Polacy chętnie wyjeżdżają na Zieloną Wyspę mimo że odległość jest znacząca bowiem Polskę od Irlandii dzieli ponad 2 000 km (Warszawa – Dublin 2 245 km).

Do Irlandii można podróżować bezpośrednio samolotem. Warto zwrócić uwagę na ofertę tanich linii lotniczych, oferujących bezpośrednie loty z Polski do Irlandii. Niektóre oferty nawet po doliczeniu opłat lotniskowych wychodzą taniej niż bilet autokarowy.

Oczywiście takie połączenie sprawdza się jeśli przeprowadzasz się z niewielką ilością rzeczy. Zdecydowana większość przewoźników dopuszcza bagaż o wadze 15 kg, a każdy dodatkowy kilogram to niekiedy aż 7 Euro dopłaty

Jeżeli ktoś nie lubi latać, albo chce zabrać ze sobą większy i ciężki bagaż, może wybrać bezpośrednie połączenie autokarowe. Koszt podczas przeprowadzki do Irlandii za nadbagaż jest zdecydowane niższy niż w transporcie lotniczym. A bilet jest w podobnej cenie.

Oczywiście jeśli przeprowadzasz się do Irlandii na dłużej i chcesz zabrać ze sobą wszystkie swoje rzeczy to najlepiej skorzystać z oferty firm przeprowadzkowych.

Jeśli jednak zdecydujesz się przewieźć rzeczy samodzielnie samochodem to musisz pamiętać o kilku istotnych przepisach.

Przede wszystkim musisz pamiętać, że w Irlandii obowiązuje ruch lewostronny. Niełatwo jest się przyzwyczaić do jeżdżenia po drugiej stronie jezdni. Dlatego musisz być bardzo ostrożny aby nie spowodować wypadku.

Ponad to samochód na polskich numerach rejestracyjnych musi być po okresie 3 miesięcy ubezpieczone w Irlandii. Policja nie jest w stanie sprawdzić od kiedy samochód znajduje się w Irlandii dlatego aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów warto mieć ze sobą dokument potwierdzający dopełnienie tej formalności.

Pamiętaj, że przeprawiając się do Irlandii promem należy mieć ze sobą wykupiony bilet na prom powrotny, w ten sposób unikniesz kłopotów z irlandzką policją.

Porady przeprowadzkowe

Warning: file_put_contents(_cache/bad60dd9256478b284a45a0cd988da7e): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33