Przeprowadzki Norwegia

Przeprowadzki Międzynarodowe Porównaj ceny przeprowadzek z / do Norwegii.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Poznaj ceny przeprowadzek

Poznaj ceny przeprowadzek z i do Norwegii

Znajdź i porównaj firmy przeprowadzkowe w Norwegii. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku firm przeprowadzkowych.

Przeprowadzki Norwegia – Polska

Przeprowadzki Oslo Przeprowadzki Bergen
Przeprowadzki Stavanger Przeprowadzki Trondheim
Przeprowadzki Fredrikstad Przeprowadzki Drammen
Przeprowadzki Skien Przeprowadzki Kristiansand

Przeprowadzki Norwegia

Kraj ten kojarzy się przede wszystkim z malowniczymi, unikalnymi w całym świecie fiordami i to właśnie dzięki nim zawdzięcza swój szczególny urok. Jednak nie ze względu na piękne widoki a na pracę coraz więcej Polaków przeprowadza się do Norwegii.

Mimo, że Norwegia jako kraj skandynawski leży dość blisko Polski (Warszawa – Norwegia 1613 km) to dojazd do Norwegii nie jest łatwy.

Najłatwej i najszybciej do Norwegii dostać się samolotem. Tanie linie lotnicze oferują połączenia między Warszawą, Gdańskiem i Krakowem a Oslo. Dodatkowo z Warszawy można dolecieć bezpośrednio do Bergen. Możesz znaleźć naprawdę atrakcyjne oferty jeśli zaplanujesz wyjazd z dużym wyprzedzeniem.

Z Polski do Norwegii nie ma bezpośrednich połączeń kolejowych. Jednak jeśli planujesz przy okazji przeprowadzki do Norwegii zwiedzić kraje bałtyckie i Finlandię to jest fantastyczny sposób. Warto wówczas skorzystać z biletu sieciowego upoważniającego do wielokrotnych przejazdów. Z takim biletem można podróżować również po samej Norwegii.

Przeprowadzka do Norwegii autokarem to niezbyt popularny pomysł. Cena za przejazd waha się w okolicach 650,00 PLN, a bagaż który możemy ze sobą zabrać ogranicza się do jednej torby. Autobusy do Norwegii kursują z kilku największych miast w Polsce.

Najlepszym sposobem przeprowadzki do Norwegii z dużym dobytkiem jest samochód. Jest kilka tras najbardziej popularne to droga przez Ystad, Sztokholm, lub Kopenhagę. W każdym z tych wypadków czeka nas oczywiście przeprawa promem przez Batyk.

Alternatywnym rozwiązaniem jest trasa przez most Øresundsbro między Danią a Szwecją. Jednak jest to dość kosztowne rozwiązanie. Aby dotrzeć z Polski do mostu Øresundsbro trzeba nadrobić sporo kilometrów, a opata za przejazd jest wysoka. Oprócz ceny beznyny należy uwzględnić jeszcze noclegi.

Porady przeprowadzkowe

Warning: file_put_contents(_cache/3939b4d813ce8a388de978e224218da1): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33