Przeprowadzki Portugalia

Przeprowadzki Międzynarodowe Porównaj ceny przeprowadzek do Portugalii.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Poznaj ceny przeprowadzek

Poznaj ceny przeprowadzek z / do Portugalii

Znajdź i porównaj firmy zajmujące się przeprowadzkami z / do Portugalii. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku firm przeprowadzkowych.

Przeprowadzka Portugalia – Polska

Przeprowadzki Lizbona Przeprowadzki Porto
Przeprowadzki Aveiro Przeprowadzki Setúbal
Przeprowadzki Coimbra Przeprowadzki Braga
Przeprowadzki Cascais Przeprowadzki Sintra

Przeprowadzki Portugalia

Portugalia, położona na południowo-zachodnim krańcu Europy nie jest częstym celem przeprowadzek Polaków. Głównym powodem jest to, że Portugalia jest krajem średnio uprzemysłowionym. Większość gałęzi przemysłu związanych jest z rolnictwem, leśnictwem, rybołówstwem, a także produkcją wina i oliwy z oliwek.

Portugalię od Polski dzieli ponad 3 000 km (Warszawa – Lizbona 3 341 km). Taką odległość samochodem pokonuje się w około 35 godzin. Więc jeśli zamierzasz przeprowadzić się samodzielnie to dobrze zaplanuj podróż, uwzględniając czas na odpoczynek.

Infrastruktura drogowa w Portugalii jest w dość dobrym stanie, a przynajmniej na głównych trasach. Większość dofinansowań z Unii Europejkiej włożono w budowę autostrad – niestety wszystkie są płatne.

Na portugalskich drogach podczas  przeprowadzki uważaj na bijących rekordy prędkości Portugalczyków.

Jeśli rozważasz inny środek transportu to musisz wiedzieć, że kolej portugalska (Caminhos de Ferro Portugueses) jest częścią sieci europejskiej, dzięki czemu istnieją bezpośrednie połączenia z Lizbony i Porto do największych miast w Europie. Jednak ceny pociągów, podobnie jak w większości państw Europy zachodniej, są dość wysokie.

Jeśli nie mamy samochodu to autobusy są najlepszym środkiem transportu po kraju. Regularne kursy łączą wszystkie miasta i miejscowości, zapewniając również połączenia z prawie wszystkimi stacjami kolejowymi. Natomiast jeśli chodzi o przeprowadzkę z Polski do Portugalii to podróż autobusem nawet najwyższej klasy jest dość męcząca.

Najszybciej i najwygodniej do Portugalii dotrzemy samolotem. Jeśli przeprowadzasz się do Portugalii z niewielką ilością rzeczy i uda Ci się trafić na dobrą ofertę „tanich linii”, to podróż może okazać się również niezbyt droga.

Porady przeprowadzkowe

Warning: file_put_contents(_cache/79ac8f3d06e4b6087656d3109b218316): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33