Przeprowadzki Szwecja

Przeprowadzki Międzynarodowe Porównaj ceny przeprowadzek z / do Szwecji.Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Poznaj ceny przeprowadzek

Poznaj ceny przeprowadzek z i do Szwecji

Znajdź i porównaj firmy przeprowadzkowe w Szwecji. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku firm przeprowadzkowych.

Przeprowadzki Szwecja – Polska

Przeprowadzki Sztokholm Przeprowadzki Göteborg
Przeprowadzki Malmö Przeprowadzki Uppsala
Przeprowadzki Västerås Przeprowadzki Örebro
Przeprowadzki Linköping Przeprowadzki Helsingborg

Przeprowadzki Szwecja

Szwecja jest czwartym pod względem wielkości krajem Europy jednak gęstość zaludnienia jest cztery razy mniejsza niż w Polsce. Dlatego też wielu Polaków właśnie tutaj znajduje zatrudnie i przeprowadza się do Szwecji.

Istnieje wiele połączeń lotniczych do Szwecji między innymi z Warszawy, Katowic, Poznania, Krakowa czy Gdańska. Jeśli zarezerwujesz bilet odpowiednio wcześnie i dodatkowo trafisz na promocję to możesz kupić bilet w jedną stronę za mniej niż 100 PLN już z wszelkimi opłatami lotniskowymi i podatkami. Jednak takie oferty to rzadkość ale bez większych trudności zakupisz bilet dla osoby dorosłej za 300-400 PLN.

Istnieje też bezpośrednie połączenie autobusowe z Goteborgiem i ze Sztokholmem. Nie ma natomiast bezpośrednich połączeń kolejowych. Do Szwecji koleją można dojechać z przesiadką w Berlinie.

Jeśli jednak przeprowadzasz się z dużą ilością rzeczy to najprostszą i najwygodniejszą formą dotarcia do Szwecji jest przejazd własnym samochodem. Wystarczy dojechać do Świnoujścia lub Gdyni, a następnie przeprawić się promem do Szwecji. To najprostsze połączenie.

Do Szwecji można dojechać unikając drogi morskiej przez Niemcy i Danię mostem Öresund do Malmö. Jednak ta trasa wychodzi znacznie drożej. Koszt benzyny podczas przeprowadzki do Szwecji , przejazdu przez most i noclegi znacznie przewyższają cenę biletu na prom.

W Szwecji należy przestrzegać przepisów drogowych i pamiętać o zapinaniu pasów przez wszystkich podróżnych bowiem mandaty są bardzo wysokie. Wybierając się do Szwecji samochodem, pamiętaj o dowodzie rejestracyjnym, ważnym ubezpieczeniu OC i prawie jazdy, szwedzcy policjanici zawsze sprawdzają te dokumenty.

Podróż po szwedzkich autostradach to prawdziwa przyjemność jednak już na mniejszych drogach należy zachować ostrożność. Jeśli jedziesz do Szwecji w zimie, pamiętaj o zimowych oponach! Bez nich bardzo szybko możesz utknąć w rowie.

Jedno jest pewne w Szwecji drogi oznakowane są wzorcowo i nie będziesz mieć najmniejszych problemów z trafieniem do celu.

Porady przeprowadzkowe

Warning: file_put_contents(_cache/10c14524a475244bb1beab49cfd8c899): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33