Przeprowadzki Włochy

Przeprowadzki Międzynarodowe Porównaj ceny przeprowadzek do Włoch.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Poznaj ceny przeprowadzek

Poznaj ceny przeprowadzek z / do Włoch

Znajdź i porównaj firmy zajmujące się przeprowadzkami z / do Włoch. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku firm przeprowadzkowych.

Przeprowadzka Włochy – Polska

Przeprowadzki Rzym Przeprowadzki Mediolan
Przeprowadzki Neapol Przeprowadzki Turyn
Przeprowadzki Palermo Przeprowadzki Genua
Przeprowadzki Bolonia Przeprowadzki Florencja
Przeprowadzki Bari Przeprowadzki Katania
Przeprowadzki Wenecja Przeprowadzki Werona
Przeprowadzki Mesyna Przeprowadzki Padwa

Przeprowadzka Włochy

Słoneczna Italia to wymarzone miejsce do przeprowadzki dla wielu ludzi. Od 2006 roku kiedy to Włochy otworzyły swój rynek pracy dla obywateli nowych państw ilość przeprowadzek do Włoch wzrosła. Od tego czasu wiele firm przeprowadzkach wyspecjalizowało się w przeprowadzkach w kierunku Włoch. Jeśli więc zamierzasz skorzystać z usług profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, to nie powinieneś się niczego obawiać.

Jeśli jednak przeprowadzasz się samodzielnie to musisz pamiętać o kilku rzeczach aby po drodze do szczęścia nie napotkać zbyt wielu utrudnień.

Droga podczas przeprowadzki do Włoch wiedzie przez Słowację i Austrię. W tych krajach ale również w samych Włoszech autostrady są płatne i trzeba zaopatrzeć się w specjalne „winietki”. Pamiętaj jednak, że trudno je dostać w porze nocnej (22-6). Dlatego planując swoją podróż uwzględnij zakup tychże winietek w ciągu dnia.

Na Słowacji należy przestrzegać prędkości, bowiem Policja w tym kraju bardzo szybko wyłapuje obcokrajowców jadących ze zbyt dużą prędkością. Dlatego też warto mieć w kieszeni dodatkowe Euro na takie niespodzianki.

Warto wiedzieć, że Włosi nie zwracają większej uwagi na to aby przepisowo jeździć, a zwłaszcza parkować, dlatego będąc we Włoszech należy brać przykład z Włochów.

Jednak warto uważać na ograniczenia prędkości we Włoszech jest sporo fotoradarów i zachowanie odpowiedniej odległości między samochodami w tunelach, bo bardzo tego pilnują.

Porady przeprowadzkowe

Warning: file_put_contents(_cache/79c895ea6222d1e22eb5ef4f408a3ce5): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33