Przeprowadzki Prywatne

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Porównaj ceny przeprowadzek prywatnych!

Znajdź i porównaj firmy przeprowadzkowe w Twoim regionie. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku firm przeprowadzkowych.

Przeprowadzki Prywante

Przeprowadzka często spędza sen z powiek i przyprawia o ból głowy, ale nie wpadaj w panikę oto kilka cennych informacji które pomogą Ci przejść przez ten ciężki okres z uśmiechem na ustach.

Przede wszystkim zastanów się jaki sposób przeprowadzka będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.

Masz trzy sposoby na przeprowadzkę prywantą:
• Usługa kompleksowa tzw. door to door. Jest to pełen serwis przeprowadzkowy oferowany przez firmy przeprowadzkowe. Zawiera on pakowanie, transport wraz z wnoszeniem i rozpakowywanie. Dodatkowo nad całym procesem czuwa konsultant firmy przeprowadzkowej, to on oszacowuje jaki sprzęt będzie potrzebny, jakie kartony i wielkość ekipy będzie potrzebna.
• Drugi sposób ogranicza się do transportu i wniesienia rzeczy. Jeśli decydujesz się na ten wariant sam musisz spakować, a potem rozpakować rzeczy. Czasami firma przeprowadzkowa zapewnia kartony, a konsultant firmy dokładnie przeprowadzkowej wycenia taką przeprowadzkę.
• Ostatnim sposobem jest przeprowadzka samodzielna. Jest to najtańszy sposób ale też najtrudniejszy. Sam musisz się spakować, przetransportować wliczając w to wnoszenie i znoszenie a na koniec rozpakowywanie.

Jeśli zdecydujesz się na pierwszy lub drugi wariant to kolejnym krokiem jest wybór firmy przeprowadzkowej. Zapoznaj się z ofertami kilku firm i sprawdź czym one się różnią.

Nie zawsze najniższa cena jest najlepszym wyborem, warto sprawdzić czy jakieś dodatkowe opłaty nie są napisane w umowie drobnym maczkiem i oznaczone gwiazdką.

Przykładowo cena z kompleksowej przeporwadzki z Warszawy do Krakowa (297 km) będzie wynosiła od 2500 zł do 3500 zł w zależności od ilości rzeczy. Jeśli na tej samej trasie zdecydujemy się jedynie na transport i wnoszenie rzeczy cena będzie się wahać od 1500 PLN do 2500 zł.

Przy przeprowadzce prywatnej korzystając jedynie z usługi transportowej opłata za 1 km wynosi zazwyczaj około 1,20 zł doliczyć jednak trzeba dojazd do klienta około 30,00 zł. W przeprowadzkach lokalnych (w obrębie jednego miasta) cena waha się od 50,00 zł do 70,00 PLN za godzinę. Cena uzależniona jest od rodzaju i ilości przewożonych rzeczy.

Upewnij się, że Twoje rzeczy będą odpowiednio zabezpieczone i ubezpieczone. Warto sprawdzić to zawczasu i mieć pewność że Twój dobytek dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie.

Gdy już zdecydujemy się na firmę przeprowadzkową musimy wybrać termin przeprowadzki. Pamiętaj, że w weekendy i święta ceny usług firm przeprowadzkowych są wyższe. Jeśli istnieje taka możliwość lepiej zaplanować przeprowadzkę na dzień powszedni czasami firmy przeprowadzkowe oferują ceny promocyjne w mniej popularne dni. Uwzględnij jednak godziny szczytu, nie warto płacić dodatkowo za stanie w korku.

Warning: file_put_contents(_cache/8bad0653ece4c3bf57a3d2fc8e04e56c): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33