Transport i przwóz zwierząt

Musisz się zastanowić w jaki sposób przeprowadzisz zwierzę. Jeśli nie masz nic odpowiedniego to najlepiej jest udać się do weterynarza lub sklepu zoologicznego i poprosić o radę fachowca. Koszyk lub inny pojemnik musi być dostosowany do rodzaju zwierzęcia (pies, kot, chomik, rybka, wąż) i dopasowany do jego wielkości tak, by zwierzak mógł swobodnie leżeć, wstać i siedzieć podczas procesu przeprowadzki. Ponad to pojemnik musi mieć odpowiednią wentylację i nie przeciekać. Warto również wyłożyć pojemnik miękkim kocem lub ręcznikiem, zamortyzuje to wstrząsy, a zwierzakowi będzie znacznie wygodniej podczas przeprowadzki. Tak dobrany pojemnik pozwoli podróżować w komfortowych i bezpiecznych warunkach zarówno zwierzakowi jak i innym pasażerom.

Przeprowadzki zwierząt

W dniu przeprowadzki dobrze jest by zwierzę przebywało w spokojnym i cichym miejscu. Z dala od zgiełku związanym z całym procesem przeprowadzki. Hałas związany z pakowaniem może jednie niepotrzebnie zestresować zwierzę.

Przeprowadzki i przewóz zwierząt

Firmy do przeprowadzki nie mogą przewozić żywych stworzeń, tak więc będziesz musiał sam przejąć odpowiedzialność za przeniesienia zwierzęcia w nowe miejsce.

Przeprowadzka jest równie stresującym doświadczeniem dla zwierząt jak i dla ludzi. Podczas przeprowadzki zwierzęcia w nowe miejsce musisz wziąć pod uwagę jak zareaguje na nowe miejsce i ułatwić mu to jak tylko się da, zapewniając mu bezpieczeństwo podczas całego procesu przeprowadzki. Jeśli wolisz, aby ktoś inny przeprowadził za Ciebie zwierzę w nowe miejsce to istnieją firmy, które oferują profesjonalne przeprowadzki zwierząt. Oczywiście wiąże się to z pewnymi kosztami.

Warning: file_put_contents(_cache/48a785908db0303fd7b5dd4ac8be0785): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33