Przewóz i Transport Pianin / Fortepianów

Przewóz Pianin Porównaj ceny przewozu pianin i fortepianów.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przewozu pianina

Jak przewieźć pianino czy nawet fortepian?

Przewożąc pianino, bądź fortepian należy to robić przestrzegając ściśle określonych zasad. Należy wiedzieć, że – mimo swoich gabarytów – jest to bardzo delikatny instrument, który można łatwo uszkodzić.

Szczególną uwagę należy przyłożyć do przewozu starego fortepianu. W związku z tym najbezpieczniej jest wynająć profesjonalną firmę przeprowadzkową, mającą w swojej ofercie przewóz fortepianów dysponującą odpowiednim sprzętem i mającą specjalnie przeszkolonych w tym zakresie pracowników.

Jeśli jednak zapadnie decyzja, że przewóz będzie dokonywany we własnym zakresie, niezbędne będzie przestrzeganie pewnych wskazówek, które pomogą zminimalizować ryzyko uszkodzenia instrumentu… oraz uszczerbku na zdrowiu ochotników przenoszących ten ciężki i nieporęczny przedmiot.

Osoby, które podejmują się przenoszenia fortepianu nie mogą mieć żadnych problemów z kręgosłupem. Do przenoszenia instrumentu potrzebne są co najmniej cztery silne osoby, które nie mają żadnych problemów z kręgosłupem. Należy pamiętać o rękawiczkach chroniących ręce. Do pokonywania dłuższych odległości niezbędne będą specjalne pasy do przenoszenia instrumentu.

Praktyczne wskazówki:

Należy pamiętać, że po przeniesieniu fortepianu, niezbędne będzie nastrojenie instrumentu.

Rozważając wszelkie za i przeciw sugerujemy, aby tę trudną operację przeprowadzkową wykonała profesjonalna firma transportowa.

Ważną kwestią w tym wypadku jest też ubezpieczenie, którym przewoźnik dysponuje – na wypadek nieprzewidzianych okoliczności.

Znajdź solidną firmę przeprowadzkową, która zajmuje się przewozem pianin i fortepianów. Wypełnij formularz i uzyskaj dostęp do darmowych ofert.


Warning: file_put_contents(_cache/0859aebfdc774a7cdbb767be70801218): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33