Przewóz i Transport Sejfów

Przewóz Sejfów Porównaj ceny przewozu sejfów. Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przewozu sejfów

Przewóz sejfów

Wiele osób lubi trzymać drogocenne rzeczy w bezpiecznym miejscu. Niektórzy za takie miejsce uważają skrytkę w banku, inni preferują przysłowiową skarpetę w szafie a jeszcze inni sejf domowy.

Takie sejfy zwane również kasami pancernymi to bardzo wygodne rozwiązanie. Jednak gdy decydujemy się na przeprowadzkę, należy pamiętać aby odpowiednio zaplanować przeprowadzkę sejfu.

Przygotowania do sejfu

Przede wszystkim przed przeprowadzką należy opróżnić sejf. Bezpieczniej jest przewozić i transportować sejf gdy jest pusty. Pusty sejf jest lżejszy a ryzyko kradzieży spada do zera. Drogocenne rzeczy należy odpowiednio wcześniej wyjąć z sejfu i zabezpieczyć je. Można na przykład na czas wynająć skrytkę bankową.

Demontaż i montaż sejfu

Gdy nasze skarby są już w bezpiecznym miejscu należy wymontować sejf. Zanim się jednak za to zabierzemy warto sprawdzić warunki gwarancji i umowę. Niektóre firmy zastrzegają sobie że demontaż i montaż sejfu musi być wykonany przez specjalistów by gwarancja była ważna.

Transport sejfu

W użytku domowym najpopularniejsze są sejfy gabinetowe, rzadziej szafy metalowe czy skarbce. Sejfy gabinetowe ze względu na średniej wielkości rozmiary dość łatwo jest przetransportować. Mieszczą się one w prawie każdym samochodzie. Należy jednak pamiętać, że są one dość ciężkie. Więc jeśli przeprowadzamy się samodzielnie to należy poprosić kogoś zaufanego o pomoc przy transporcie.

Jeśli posiadamy szafy metalowe bądź kasy pancerne warto skorzystać z fachowej obsługi firmy przeprowadzkowej, która w swojej ofercie ma transport sejfów.

Transportując sejf warto przykryć go czymś. Niekoniecznie wszyscy sąsiedzi muszą wiedzieć, że masz w domu sejf.

Przewóz sejfów

Gdy już umieścisz sejf w samochodzie, pamiętaj by go dobrze zabezpieczyć przed przemieszczaniem. Ważne by nie wyrządził szkody pozostałym przewożonym rzeczom ani Tobie.

Sejfy rzadko kiedy mają specjalne uchwyty ułatwiające przenoszenie dlatego zachowaj szczególną ostrożność przy przenoszeniu sejfu. Zwłaszcza chroń palce rąk i stóp.

Porównywarka cen przeprowadzek

Zaoszczędź pieniądze. Znajdź i porównaj firmy przeprowadzkowe które przetransportują twoje meble. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku firm przeprowadzkowych.


Warning: file_put_contents(_cache/bab1a821f96feceb34842e5bbb6a54eb): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33