Przewóz i Transport Stołu Bilardowego

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przewozu stołu bilardowego. Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przewozu stołu bilardowego

Przeprowadzka stołu bilardowego na własną rękę.

Przeprowadzka i transport stołu bilardowego jest prawdopodobnie najtrudniejszym elementem przeprowadzki domowej. Im stół bilardowy jest starszy tym jego wyposażenie i materiały użyte do jego produkcji są cięższe. Stół bilardowy może ważyć nawet 300 kg.

Bolączką przeprowadzki i transportu stołu bilardowego jest to, że ludzie najczęściej trzymają go w piwnicach a jak każdy wie dostęp tam jest bardzo ograniczony.

Przy transporcie stołów bilardowych podstawą jest rozmontowanie go na czynniki pierwsze bowiem znacznie ułatwia to transport. Pierwsze powinny być zdemontowane rynny i łuz, ewentualnie górna część może być zdjęta razem z nimi.

Poproś przyjaciół o pomoc, gdyż nawet dobrze rozmontowany stół bilardowy może być ciężki i trudny w transporcie.

Zamów kilka pizz i zaproś kilku kolegów do pomocy przy transporcie cięższych elementów stołu bilardowego. W ten sposób unikniesz kontuzji i zapewnisz maksimum bezpieczeństwa podczas przeprowadzki stołu bilardowego.

Wynajmując firmę przeprowadzkową do przeprowadzki stołu bilardowego

Stół bilardowy to bardzo drogi sprzęt i jeżeli nie dasz rady samemu go transportować albo nie masz nikogo, kto mógłby Ci w tym pomoc to znaczy że czas zatrudnić profesjonalną firmę przeprowadzkową.

Zapewnisz sobie w ten sposób bezpieczyny transport stołu bilardowego i jeżeli będzie taka możliwość to w cenie lub za małą dopłatą uzyskasz ponowne złożenie tego stołu.

Jak poprawnie transportować stół bilardowy podczas przeprowadzki

1. Na początku usuń 3 rygle ewentualnie śruby z każdej rynny i kieszeni na bile.

2. Po zdemontowaniu rynien i łuz, możesz spróbować delikatnie zdjąć płótno ze stołu bilardowego. Z reguły płótno jest zaczepiane pod spodem ram bocznych stołu.

Jeżeli stół był odpowiednio konserwowany i na tkaninie nie ma żadnych przypaleń i obdarć nie powinno być problemu z jego demontażem i ponownym zamontowaniem.

3. Płotno i burty powinno być, w zależności od rodzaju stołu i marki, przykręcone więc należy je rozkręcić i transportować oddzielnie.

4. Jeżeli jest to możliwe to pozostaw ramę stołu nierozkręconą, w ten sposób zaoszczędzisz czas i pieniądze na rozkręcanie i skręcanie ponowne stołu bilardowego.

Porównywarka cen przeprowadzek

Zaoszczędź pieniądze. Znajdź i porównaj firmy przeprowadzkowe które przetransportują twój dobytek. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od 6 różnych firm przeprowadzkowych.

Porady przeprowadzkowe:


Warning: file_put_contents(_cache/a9db5bb30cffa4000d34ac68ebf56479): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33