Transport lamp i żyrandoli

Transport lamp i żyrandoli Porównaj ceny przewozu lamp i żyrandoli. Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przewozu lamp i żyrandoli

Transport lamp i żyrandoli

Oto kilka wskazówek dotyczących transportu lamp i żyrandoli.

Lampy i żyrandole zazwyczaj wykonane są z delikatnego materiału, szkła a nawet papieru. Dlatego podczas transportu lampy i żyrandole trzeba odpowiednio zabezpieczyć. Wskazane jest by przewozić wszystkie składowe część lampy oddzielnie.

Przygotowania do transportu lamp i żyrandoli

Przede wszystkim przed transportem lampy lub żyrandola należy odłączyć go od prądu. Jeśli będziesz demontować żyrandol wskazane jest wyłączenie korków. Porażenie prądem zdarza się często dlatego należy być ostrożnym.

Następnie należy delikatnie zdjąć abażur i odpowiednio go zabezpieczyć. Jeśli jest szklany należy go zabezpieczyć folią bąbelkową lub innymi materiałami. Warto przed zapakowaniem dokładnie go umyć. Abażur papierowy jeśli to możliwe należy złożyć,  spakować do foliowej torby by zabezpieczyć go przed wilgocią a następnie do kartonu, który zabezpieczy go przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Transport lamp i żyrandoli

Pamiętaj by przed transportem lamp i żyrandoli wykręcić wszystkie żarówki. Warto wiedzieć, że podczas transportu wnętrze samochodów ciężarowych i nie tylko, drży / wibruje. Czasami może to powodować luzowanie się przykręconych części takich jak żarówka. Dlatego też przed transportem lamp i żyrandoli należy spakować żarówki do odpowiednich pudełek, jeśli takich nie posiadamy należy je włożyć do foliowej torebki a następnie umieścić w takiej pozycji by nie przemieszczała się podczas transportu.

Transport lamp i żyrandoli – środki ostrożności

Szkło ze zbitej żarówki może uszkodzić inne przewożone rzeczy. Dlatego należy pamiętać by zachować środki ostrożności podczas transportu lamp i żyrandoli. Należy bardzo uważać, aby nie skaleczyć się jeśli dojdzie do uszkodzenia żarówki. Znacznie bezpieczniej jest spakować szklane rzeczy do torebek foliowych, w przypadku zbicia wszystkie kawałki są w jednym miejscu.

Porównywarka cen przeprowadzek

Zaoszczędź pieniądze. Znajdź i porównaj firmy przeprowadzkowe które przetransportują twoje lampy i żyrandole. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku firm przeprowadzkowych.


Warning: file_put_contents(_cache/768cf73d360cc0b709f9820789364620): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33