Krok 5 – niechciane magazynowanie przedmiotów

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Jest to dość typowy zabieg w branży firm przeprowadzkowych. Jeśli ma zastrzeżone w umowie, że nieodebrane rzeczy będzie przenosić do magazynu musisz zadać jej kilka podstawowych pytań.

Przede wszystkim co według nich oznacza nieodebranie rzeczy? Czy jeśli pojawi się wcześniej niż zostało to ustalone, a Ciebie nie będzie jeszcze w nowym miejscu, to również oznacza nieodebranie?

Nieuczciwe firmy przeprowadzkowe często stosują te zabiegi i naliczają dodatkowe opłaty za magazynowanie i dodatkowe kilometry, a czasami nawet naliczają grzywny za nieodebranie rzeczy. A to już prawdziwe oszustwo bowiem większość takich firm jest również właścicielami tychże magazynów. W takich przypadkach często zdarza się, że firmy przeprowadzkowe odmawiają wydania rzeczy z magazynu dopóki nie zostaną uregulowane wszystkie płatności. Dodatkowo naliczone są odsetki za zwłokę.

Jest to jawne złodziejstwo, niestety przepisy polskiego prawa nie chronią nas przed takimi zachowaniami i wzywanie policji dużo nam nie pomoże, pozostaje nam jedynie droga sądowa.

Porady przeprowadzkowe:

Czerwiec 9, 2009 • Zobacz także: , • Porady z kategorii: Przeprowadzki Prywatne

Warning: file_put_contents(_cache/d7739853d6ba2cab87fc116533bde7d9): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33