Krok 7 – Zniszczone rzeczy przy przeprowadzce

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzekGdy zniszczy rzecz jaką przewoziła przyda Ci się wiedza, którą nabyłeś wybierając firmę przeprowadzkową. Okaże się czy jesteś obeznany z ich praktykami, czy mają gwarancje i zapłacą za wyrządzone szkody.

Ważne jest, abyś miał na piśmie, najlepiej w umowie, zastrzeżone czego będzie dotyczyć rekompensata. Czy uwzględnia jedynie zwrot kosztów naprawy, czy też wartość całej rzeczy.

W dniu przeprowadzki możesz zrobić każdej paczce zdjęcia, na którym będzie widniała data i godzina. Będzie to stanowiło dowód, że w chwili załadunku dana rzecz była w dobrym stanie. W nowym miejscu sprawdź dokładnie każdą rzecz i pudło. Jak tylko zauważysz jakieś zniszczenie bądź usterkę zadzwoń do firmy przeprowadzkowej i zgłoś to.

Porady przeprowadzkowe:

Czerwiec 11, 2009 • Zobacz także: , • Porady z kategorii: Przeprowadzki Prywatne

Warning: file_put_contents(_cache/0eab0e36363de6de5d0df39543588aa2): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33