Ostatnie przygotowanie do przeprowadzki

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Zapewnij dobre miejsce parkingowe

Dzień przed przeprowadzką zapewnij dobre miejsce dla samochodu do przeprowadzek. Możesz na przykład zaparkować swoje auto w odpowiednim miejscu i w ostatnim momencie je zwolnić.

Postaw auto najbliżej na ile pozwalają przepisy, dzięki temu nie będziesz musiał tyle dźwigać. Pracownicy również będą Ci za to wdzięczni, a może dzięki temu zaoszczędzisz również parę groszy.

Jeśli mieszkasz na zamkniętym osiedlu to odpowiednio wcześniej załatw z ochroną bądź administracją przepustkę dla samochodu do przeprowadzek.

Sprawdź swoje ubezpieczenia przeprowadzkowe

Jeśli w Twoim adresie zmienia się nie tylko ulica ale również kraj. Warto spotkać się ze swoim agentem ubezpieczeniowym. Sprawdzi on czy Twoje ubezpieczenie samochodu czy też na życie będzie obowiązywać w nowym miejscu. Pomoże Ci również znaleźć agenta w nowej lokalizacji.

Warto zgłosić się do agenta przed przeprowadzką może w ramach „promocji” dodatkowo zostanie ubezpieczona Twoja .

Czasami ceny za ubezpieczenie się różnią, zwłaszcza gdy przeprowadzasz się do dużego miasta bądź zagranicę. Agent ubezpieczeniowy powinien Ci doradzić co jest dla Ciebie najkorzystniejsze.

Ostatnie sprawdzenie

Gdy już wszystkie rzeczy zostaną wyniesione przejdź się jeszcze raz na spokojnie po całym mieszkaniu. Zajrzyj do każdego pokoju i zakamarka jaki się tam znajduje, upewniając się w ten sposób, że nic nie zostało pominięte.

Gdy korzystasz z pełnej usługi przeprowadzkowej sprawdź czy wszystkie rzeczy zostały ustawione we właściwym miejscu, abyś np. nie musiał sam przesuwać 200 kg pianina.

Lepiej wygospodarować te kilka minut i mieć pewność że wszystko jest na swoim miejscu, niczego nie brakuje.

Zdjęcia wszelkich usterek

Jeśli przeprowadzasz się do wynajmowanego mieszkania zrób listę i zdjęcia wszelkim zniszczeniom i usterkom jakie znajdziesz przed przeprowadzką. W ten sposób unikniesz opłat za szkody których Ty nie wyrządziłeś.

Warto również sprawdzić wszystkie urządzenia (pralkę, kuchenkę, lodówkę itp) które znajdują się w mieszkaniu, aby mieć pewność, że są one sprawne. Dopiero wówczas podpisz protokół zdawczo-odbiorczy.

Jeśli Ty wynajmujesz mieszkanie również warto sprawdzić czy wszystko działa i podpisać protokół zdawczo-odbiorczy wtedy możesz się domagać odszkodowania za zniszczone rzeczy.

Sposób na rozpakowywanie po przeprowadzce

Możesz użyć do oznaczenia kartonów różnych kolorów bądź naklejek. Tymi samymi kolorami oznacz pokoje np. przywieszając kartkę odpowiedniego koloru do drzwi. Pozwoli Ci to na szybką orientację, który karton powinien trafić do którego pokoju. Ułatwi Ci to też rozpakowywanie.

Porównywarka cen przeprowadzek

Zaoszczędź pieniądze. Znajdź i porównaj firmy przeprowadzkowe które przetransportują twój dobytek. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od 6 różnych firm przeprowadzkowych.

Porady przeprowadzkowe:


Warning: file_put_contents(_cache/d685fdf602823244199c51b0a3211bdc): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33