Przeprowadzki Domów

Przeprowadzki Domów Porównaj ceny przeprowadzek domów. Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Przeprowadzka domu

Przeprowadzka domu to duże wyzwanie i wbrew pozorom należy się do niej inaczej się do niej przygotowuje niż do przeprowadzki mieszkań.

Przede wszystkim w domu mamy znacznie więcej pomieszczeń niż w mieszkaniu. Oprócz pokoi, kuchni i łazienki w domu mamy spiżarnie, piwnice, strych a do tego jeszcze pomieszczenia gospodarcze, garaże i często ogród.

W każdym z tych miejsc znajdziemy mniej lub więcej rzeczy, które chcemy ze sobą zabrać. Dlatego przy przeprowadzce domu należy przeznaczyć dużo więcej czasu na pakowanie.

Pakowanie

Więcej pomieszczeń oznacza więcej rzeczy do spakowania. Dlatego warto się zastanowić jakiej wielkości samochód będzie nam potrzebny przy transporcie.

Jeśli przeprowadzasz się samodzielnie warto wybrać samochód odpowiedniej wielkości. Zazwyczaj za wynajem samochodu transportowego rozliczamy się godzinowo. Im większy samochód tym mniej kursów zrobimy i zaoszczędzimy czas i pieniądze. Warto jednak upewnić się czy na większy samochód nie są potrzebne dodatkowe uprawnienia.

Jeśli korzystamy z usług firmy przeprowadzkowej to samochód jest dobierany na podstawie oszacowania przeprowadzki.

Porządki podczas przeprowadzki

Pakując nasz dobytek zazwyczaj okazuje się iż mamy wiele niepotrzebnych rzeczy. Część z nich można wyprzedać na osiedlowej wyprzedaży, oddać do komisu czy sprzedać na aukcjach internetowych.

Jednak część rzeczy nadaje się już tylko do śmieci. Warto więc zamówić odpowiedni kontener na śmieci byśmy mogli łatwo się ich pozbyć.

Zabezpieczenie podłóg podczas przeprowadzki

Gdy już spakujemy wszystkie rzeczy warto rozłożyć na podłogach folie zabezpieczające. W ten sposób ochronimy podłogę przed uszkodzeniami i brudem, który będzie się gromadził podczas wynoszenia rzeczy. Warto o tym pamiętać zwłaszcza gdy podczas przeprowadzki pada deszcz lub śnieg.

Kradzieże podczas przeprowadzki

Gdy pracownicy firmy przeprowadzkowej transportują paczki do samochodu warto by w domu była więcej niż jedna osoba. Należy również pamiętać by nie zostawiać wszystkich drzwi otwartych na oścież.

Kradzieże podczas przeprowadzki domu zdarzają się bardzo często, ze względu na panujące zamieszanie. Ponad to o tym, że brakuje naszych rzeczy zorientujemy się dopiero przy wypakowywaniu. Dla bezpieczeństwa możemy ponumerować paczki przed przeprowadzką i na nowym miejscu sprawdzić czy wszystkie są.

Transport rzeczy

Przygotujmy odpowiednio miejsce dla samochodu przeprowadzkowego a także przejście by łatwo i szybko można było przenieść rzeczy. Pamiętaj im bliżej masz do samochodu tym krócej będziesz nosić ciężkie paczki. W domu również należy przygotować przejścia, tak by przenosząc paczki nic nie stało nam na przeszkodzie.

Przeprowadzka ogrodu

Jeśli z ogrodu chcesz zabrać jakieś rośliny powinieneś przygotować je do tego dużo wcześniej. Każda roślina ma inne wymagania, ale większość źle znosi nagłe zmiany. Dlatego warto zasięgnąć opinii fachowca w tej dziedzinie.

Porównywarka cen przeprowadzek

Zaoszczędź pieniądze. Znajdź i porównaj firmy przeprowadzkowe które przetransportują twoje meble. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku firm przeprowadzkowych.


Warning: file_put_contents(_cache/688af8d30e145316c4b7da12d3f4cd86): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33