Przewóz i Transport Antyków

Przewóz antyków Porównaj ceny przewozu antyków w Twojej okolicy. Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przewozu antyków

Transport dzieł sztuki i antyków

Każdy z nas ma w domu skarby. Nie muszą być to koniecznie drogocenne dzieła sztuki, ale obrazy, rzeźby i rzadkie antyki, które stanowią dla nas przede wszystkim wartość sentymentalną.

Bezpieczeństwo w trakcie transportu

Takie dzieła sztuk, które są przekazywane z pokolenia na pokolenie w naszych domach są świetnie zabezpieczone przed uszkodzeniami. Dlatego podczas powinny być równie dobrze chronione.

Wybór firmy do przewozu antyków

Powierzając drogocenne dzieła sztuki pracownikom jesteśmy zdani tylko na ich doświadczenie. Dlatego przy przewozie antyków tak ważne jest być wybrać dobrą firmę do przeprowadzek.

Warto znaleźć firmę specjalizującą się w przewozie i transporcie antyków z możliwością magazynowania dzieł sztuki. Przed wyborem upewnij się, że firma dołoży największych starań przy pakowaniu, transporcie jak i rozpakowywaniu przewożonych dzieł sztuki.

Profesjonalna ma swojego doradcę od dzieł sztuki, który sporządzi spis wartościowych rzeczy i zadba o wszystkie aspekty bezpieczeństwa podczas nadchodzącej . Doradca przeprowadzkowy powinien być w stanie odpowiedzieć na każde zadane mu pytanie dotyczące transportu antyków.

Pakowanie dzieł sztuki

Gdy sam zajmujesz się pakowaniem antyków to rób to bardzo ostrożnie i nie spiesz się, czasem takie trwają kilka dni a nawet tygodni. Do materiałów zabezpieczających możesz użyć plastikowe torby politelyneowe, styropianowe wypełniacze jak i specjalne trociny do przewozu dzieł sztuki.

Pakowanie na własną rękę pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze. Czasem jednak warto dołożyć parę groszy i wynająć specjalistów do pakowania i rozpakowywania drogocennych dzieł sztuki. Doświadczenie może okazać się bezcenne i znacznie skróci to czas .

Niektóre profesjonalne oferują specjalne, bezpiecznie zaprojektowane kartony do przewożenia drogocennych i delikatnych rzeczy. Warto również dodatkowo ubezpieczyć na czas wszystkie dzieła sztuki i antyki. Firmy przeprowadzkowe mają w swoich ofertach takie ubezpieczenia.

Kilka rad przy przewozie dzieł sztuki i antyków

1.Wyceń każdy antyk u rzeczoznawcy przed spakowaniem i przeprowadzce. Niech rzeczoznawca wyceni ci każde pojedyncze dzieło sztuki. Najlepiej jest udać się do polskiego związku rzeczoznawców.

2.Zamów profesjonalne środki zabezpieczające antyki przy przeprowadzce, takie jak:
- kartonowe pudełka różnych rozmiarów
- taśma klejąca
- folia bąbelkowa
- wypełniacze styropianowe pudełek zabezpieczających dzieła sztuki
- papier do pakowania
- czarne niezmywalne markery

3. Pakuj wszystkie rzeczy indywidualnie. Małe dzieła sztuki obłóż dodatkowo starymi gazetami. Do zabezpieczenia dzieł sztuki i antyków używaj foli bąbelkowej przykrytej papierem do pakowania.

4. Przewożąc antyki usuń z nich półki, szuflady, klamki jak i inne wystające rzeczy. Zabezpiecz je wszystkie osobno taśmą do pakowania antyków. Przewoź je razem spięte taśmą.

5. Malowane obrazy umieść osobno w pudełkach. Każdy obraz owiń gazetą, folią bąbelkową lub kartonem i przeprowadzaj w płaskich pudełkach do przewozu obrazów.

6. Lustra i szyby też muszą być świetnie zabezpieczone podczas . Oznaczone każdego z osobna lustra dużym X pomoże ekipie przeprowadzkowej przewieść lustro szklane bezpiecznie. Każda szklana rzecz powinna być owinięta w gazetę i taśmę zabezpieczającą.

7. Opisz i oznacz każde pudełko w oznaczenia przeprowadzkowe.

Porównywarka cen przewozu antyków

Zaoszczędź pieniądze. Znajdź i porównaj firmy przeprowadzkowe które przewożą antyki i działa sztuki. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od 6 różnych firm przeprowadzkowych.

Porady przeprowadzkowe:


Warning: file_put_contents(_cache/c78e4a4491b6c57d8e3024efea568d9d): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33