Ubezpieczenie przechowywanych rzeczy

Przeprowadzki Prywatne Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Gdy decydujemy się skorzystać z usług firmy przeprowadzkowej bądź przechowalni musimy zwrócić szczególną uwagę na polisy. Ubezpieczenie rzeczy jest tutaj kluczowym elementem. Warto się dowiedzieć czy firma przeprowadzkowa lub przechowalnia z której usług korzystasz jest posiada ubezpieczenie przeprwoadzki, czy Twoje rzeczy są ubezpieczone od straty, szkody, zniszczenia, pożaru, powodzi, kradzieży itp.

Większość firm do przeprowadzek i przechowali zastrzega w umowie ograniczoną odpowiedzialność i ubezpiecza jedynie sam obiekt. Wiele firm przeprowadzowych i przechowalni prosi o wykupieie dodatkowego ubezpieczenia przeprowadzki, które mają w swojej ofercie. Zanim podejmiesz decyzję zapoznaj się z cennikami .

Jednak często dużo bardziej opłaca się wykupienie ubezpieczenia z pominięciem pośrednictwa bądź przechowalni. W ten sposób można ubezpieczyć rzeczy na znacznie lepszych warunkach za niższą cenę.

Porady przeprowadzkowe:


Warning: file_put_contents(_cache/687350f8bd31ad2800fce9751f6ad7a4): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33