Przeprowadzki Krajowe

Porównaj ceny przeprowadzek w swojej okolicy.

Wypełnij prosty formularz, a:

  • otrzymasz kilka niewiążących oferty cenowych,
  • bez żadnych kosztów i zobowiązań,
  • oszczędzisz czas i pieniądze.

Porównaj ceny przeprowadzek

Przeprowadzki w Polsce

Na Polskim rynku funkcjonuje wiele firm przeprowadzkowych. W większości są to małe firmy rodzinne (77% rynku), które zajmują się głównie przeprowadzkami mieszkań na terenie dużych miast bądź kraju. Najwięcej firm przeprowadzkowych działa na terenie dużych miast takich jak:

Tak więc jeśli przeprowadzamy się lokalnie w obrębie dużego miasta to będziemy mieć duży wybór firm przeprowadzkowych.

Przeprowadzki w kraju

Przeprowadzki Dolnośląskie Przeprowadzki Kujawsko-pomorskie
Przeprowadzki Lubelskie Przeprowadzki Lubuskie
Przeprowadzki Łódzkie Przeprowadzki Małopolskie
Przeprowadzki Mazowieckie Przeprowadzki Opolskie
Przeprowadzki Podkarpackie Przeprowadzki Podlaskie
Przeprowadzki Pomorskie Przeprowadzki Śląskie
Przeprowadzki Świętokrzyskie Przeprowadzki Warmińsko-mazurskie
Przeprowadzki Wielkopolskie Przeprowadzki Zachodniopomorskie

Jeśli do nowego domu musmiy przemierzyć cały kraj to warto zapoznać się z ofertą firm przeprowadzkowych zarówno z okolic, jak i miejsc w obrębie nowego miejsca zamieszkania.

Ceny usług przeprowadzki krajowej

Cenniki przeprowadzki mogą się bowiem nieco różnić od siebie. Jeśli chodzi o przeprowadzki krajowe to warto korzystać z usług firm przeprowadzkowych, gdy nasz dobytek jest dość duży i zajmuje przynajmniej cały samochód.

Ceny przeprowadzki krajowej są uzależnione od kilku czynników takich jak zakres usług, odległość, termin czy też ilość przewożonych rzeczy. Stawki za kilometr wahają się od 1,6 do 1,8 zł za samochód o ładowności od 1 do 1,5 tony i od 1,8 zł do 2,1 zł za samochód o ładowności 2,5 tony, do tego dochodzi około 30 zł za podstawienie auta i dodatkowo około 40 zł za każdą godzinę postoju.

Porównaj ceny przeprowadzki krajowej!

Znajdź i porównaj firmy przeprowadzkowe w Twoim regionie. Wypełniając prosty formularz w ciągu 24 godzin otrzymasz oferty od kilku różnych firm przeprowadzkowych (więcej o serwisie)

Warning: file_put_contents(_cache/722da65ac76943502bc5d351d0d2c7ce): failed to open stream: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 21 Warning: opendir(_cache/): failed to open dir: No such file or directory in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 22 Warning: closedir() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /usr/home/jarodbartenders/domains/tanie-przeprowadzki.pl/public_html/Cache.class.php on line 33